Transportlīdzekļu LED apgaismojums

Piedāvājam LED lukturus vieglajiem automobiļiem, traktortehnikai, kravas transportlīdzekļiem, meža tehnikai, ceļu būves tehnikai, bezceļu transportlīdzekļiem, piekabēm, kā arī kuģošanas un citiem transportlīdzekļiem  par pieņemamām cenām. 

 

Mūsu  LED lukturu klāstā atrodami tādu zīmolu produkcijā kā LAZER, Horpol, WAS, SEEKER, X-vision, BULLBOY, BULLPRO, un citi.

 

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem mūsdienām atbilstošāko apgaismojumu, tādēļ piedāvājam iespēju aizstāt standarta kvēlspuldžu apgaismojumu ar LED diožu lukturiem. Piedāvātajā  produktu klāstā ir visu veidu LED lukturi, kas varētu noderēt lauksaimniecības tehnikai kravu pārvadājumiem un ikdienas autotransportam:

darba lukturi, dienas gaitas lukturi, tālās gaismas lukturi, tuvās un tālās gaismas lukturigabarītlukturi un kontūrgaismas, brīdinājuma lukturi, salona apgaismojums, bremžu lukturi, atpakaļgaitas lukturi, kombinētie aizmugures lukturi, numura zīmes apgaismojums, kā arī specializēti lukturi, piemēram, miglotāja sprauslu izgaismošanai.

 

Neliels, bet ne izsmeļošs ieskats mūsu LED lukturu sortimentā pieejams arī interneta veikalā agrokveikals.lv. Valmierā Beātes ielā 49A pieejama plaša LED lukturu noliktava.

 

LED lukturi tehnikai