Graudu novākšanas kombainu siksnas

SIA “AgroK” piedāvā plašu graudu kombainu siksnu klāstu no plaša sadarbības partneru loka. Spējam rast risinājumu dažādu klientu vajadzībām, piedāvājot gan pasaulē populāru siksnu ražotāju produktus, gan ne mazāk kvalitatīvas alternatīvas no mazāk pazīstamiem ražotājiem. 

Daudzu gadu garumā, sadarbojoties ar ražotājiem Somijā un izmantojot skandināvu klientu pieredzi, esam atlasījuši vairākus īpaši izturīgu siksnu modeļus, kurus šobrīd piedāvājam klientiem iegādāties arī Latvijā un Igaunijā.

Siksnu piedāvājumā iespējams piemeklēt gan vienkāršas dažādu profilu siksnas, gan sarežģītas vairākceliņu vai abpusējās siksnas. Klientiem spējam atrast ķīļsiksnas, variatora siksnas, kuļmašīnas siksnas, smalcinātāja siksnas un citu profilu un pielietojuma siksnas lauksaimniecības kombainiem, kā arī spējam rast risinājumu atbilstoši klienta budžetam. 

Graudu kombainiem nevis piemeklējam siksnas atbilstoši izmēriem, bet gan pasūtām konkrētajiem kombainu modeļiem piemērotās siksnas, vadoties no rezerves daļu katalogā norādītās informācijas un klientu sniegtajām ziņām.

Veikalā Beātes ielā 49A uz vietas pieejams plašs klāsts ar populārāko graudu novākšanas kombainu piedziņas siksnām. Īpašu uzmanību sezonas laikā veltām kombaina variatora siksnu, vairākceliņu siksnu, kā arī kuļmašīnas siksnu esamībai noliktavā.

Daļu siksnu piedāvājuma iespējams iegādāties arī interneta veikalā agrokveikals.lv