FLEDBAG® BIG BAG iztukšošanas vārsti

FLEDBAG® BIG BAG iztukšošanas vārsti

Piedāvājumā Austrijā ražoti BIG BAG iztukšošanas vārsti FLEDBAG ORIGINAL (maisu caurdur, novietojot ar frontālo iekrāvēju vai pacēlāju uz vārsta) un FLEDBAG EASY (sienamajiem maisiem).

Piedāvājam iegādei arī FLEDBAG Profi vārstu komplektus, kas ir universāls komplekts ar vienu sienamiem maisiem paredzētu vārstu un vienu caurduramo maisu vārstu.

Ar Fledbag zīmola vārstiem Iespējams kontrolēt (dozēt) beramo materiālu plūsmu, tos ir ērti izmantot atkārtoti. Izmanto birstošu materiālu, tajā skaitā, sēklu, granulu, smilšu, minerālmēslu  iztukšošanai no BIG BAG maisiem. Neiztukšotu maisu iespējams uzglabāt, neizņemot Fledbag ierīci.

Piedāvājam arī citas FLEDBAG zīmola iekārtas, piemēram, big bag maisu statīvus, konteinerus FLEDBAG Funnel Box, kas graudus un citus berammateriālus pasargās no ārējās vides ietekmes, kā arī grauzējiem. FLEDBAG Funnel Box konteinerus ir ērti un droši uzglabāt, sakraujot līdz 4 konteineriem vienā tornī. Konteinerus iespējams aprīkot ar gaisa pūtēju, attālināti vadāmu atvēršanas ierīci, kā arī citiem piederumiem.

Jaunākais Fledbag produkts ir Fledbag Report-  mehānisks indikators, kas ļauj ērti pārliecināties par graudu uzglabāšanas torņa līmeni.

Papildu informāciju par Fledbag iekārtu pasūtīšanas iespējam var iegūt mūsu interneta veikalā.