Sāls un smilts kaisītāji

JAR-MET

Piedāvājam Jar-Met uzkraināmos sāls un smilts kaisītājus piemājas ceļiem un nelielām teritorijām gada aukstajai sezonai. Kaisītājs būs piemērots noliktavu teritorijām, saimniecības teritorijai, nelieliem ciematiem vai citai vietai, kur lielāka tehnika nav pieejama vai ekonomiski izdevīga. Ar Jar-Met kaisītājiem slīdoši piebraucamie ceļi ziemā vairs nav problēma. 

 

SaMASZ

Piedāvājam arī SaMASZ sāls un sniega kaisītājus lielākām saimniecībām vai komunālo pakalpojumu sniedzējiem. SaMASZ SAND 400 vai SaMASZ SAND 600 būs piemērota izvēle prasīgiem saimniecību īpašniekiem, kas vēlas atvieglot dzīvi sev, saviem darbiniekiem un saimniecības apmeklētājiem ziemā. Tāpat šī būs piemērota izvēle komunālo dienestu arsenālā ietvju un nelielu dzīvojamo ciematu teritoriju apstrādei ar pretslīdes materiāliem. Ierīces darba platums ir līdz 3 metriem.

SaMASZ SAND kaisītājs

SaMASZ Vortex 600 sāls un smilts kaisītājs paredzēts tiem saimniekiem, kuru pārziņā ir arī  koplietošanas ceļu apstrāde ar pretslīdes materiāliem. Agregāta darba platums no 1,5 metra līdz 8 metriem.  

SaMASZ VORTEX 600 kaisītājs