LAUMETRIS piekabes

Piedāvājam saviem klientiem kvalitatīvās LAUMETRIS piekabes un lauksaimniecības agregātus. “Laumetris” ir viens no lielākajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem Baltijā un godalgu saņēmējs vairākās starptautiskās izstādēs.

Uzņēmumam “Laumetris” ir vairāk kā 20 gadu pieredze  augsnes apstrādes agregātu, sēšanas, mēslošanas un kaitēkļu apkarošanas agregātu, kravas iekraušanas un to transportēšanas tehnikas ražošanā.

Nepārtratuktas inovāciju attīstības un ražošanas tehnoloģiju pilnveidošanas rezultātā UAB Laumetris ir kļuvis par vienu no lielākajiem lauksaimniecības  tehnikas ražotājiem Baltijā.  

Laumetris lepnums ir uz aizmuguri izgāžama puspiekabe ar kravnesību 30 tonnas, spēcīgu rāmi, stingru kravas kasti, optimālu riteņu bāzi, izturīgu atsperu šasiju un plašu standarta aprīkojuma sarakstu. Laumetris produktu izvēles un ražošanas procesā spēsim piemeklēt risinājumu dažādu klienta prasību apmierināšanai.

Par Laumetris produkcijas kvalitāti ir pārliecinājušies klienti un izplatītāji Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē, Krievijā un Baltkrievijā.